Jasnowidz Jackowski przepowiada globalną wojnę. Koronawirus jest poligonem doświadczalnym (antyradio.pl)

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zapowiada globalną wojnę. Twierdzi, że pandemia koronawirusa została wykorzystana do nauczenia ludzi posłuszeństwa. „To szkolenie i musztra” na wypadek działań zbrojnych. Krzysztof Jackowski często łączy się ze swoimi fanami podczas transmisji wideo na YouTubie. Od jakiegoś czasu stale mówi o nadciągającym konflikcie zbrojnym, który może nastąpić jeszcze w tym roku. Najsłynniejszy polski Jasnowidz po raz kolejny podkreślił, że najgorsze zacznie się już jesienią 2020.
– Mnie osobiście bardzo niepokoi, mówię to z największą powagą, bardzo mnie niepokoi okres tej jesieni z kilku przyczyn. Pierwsza rzecz: nie sądzę, absolutnie nie sądzę, aby na pandemii można było ujechać dłużej, jak do początku wiosny przyszłego roku. Raczej dłużej się nie da, bo ludzie się tym zmęczą, ludzie zrozumieją, że coś jest nie tak i przestanie to mieć swoją siłę. Oczywiście będzie jeszcze jeden problem, ponieważ będziemy do tego już mocno przyzwyczajeni- już jesteśmy przyzwyczajeni do tych różnych, dziwnych obostrzeń.
(..) Pierwsze słowa, co mi się kojarzy: Palestyna, wojska na ulicach. Boże, ja się boję mówić, ale… Palestyna… powiem wam tak, Bliski Wschód to jest podstawowe zagrożenie na to co się ma wydarzyć i co być może jeszcze w tym roku się zacznie. Powtórzę to po raz następny: ta wojna zacznie się w powietrza.
Źródło: https://www.antyradio.pl/News/Jasnowidz-Jackowski-przepowiedzial-globalna-wojne-Koronawirus-jest-poligonem-doswiadczalnym-43365

1
Trzy dni przed wyborami: Duda wygra i dostanie 51.5%, a jego rywal, czyli Trzaskowski 48.5% Krzysztof Jackowski odnalazł zaginioną 67-latkę
Krzysztof Jackowski
Call Now Button