Jasnowidz Jackowski o śmierci Piotra Staraka (Super Express)

W czwartek 22 sierpnia zakończyły się poszukiwania ciała Piotra Woźniaka-Staraka, milionera zaginionego cztery dni wcześniej na jeziorze Kisajno. Zwłoki odnaleźli płetwonurkowie, jednak w sprawie pojawiła się nowa zagadka. Co mówi na ten temat jasnowidz Krzysztof Jackowski?

W sprawie wciąż wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Nowe światło na poszukiwania rzucił właśnie jasnowidz Krzysztof Jackowski, który twierdzi, że to on znalazł ciało milionera, wskazując policji miejsce przebywania zwłok.
– To moje wskazanie na mapie spowodowało, że nurkowie wypłynęli tam – powiedział w nagraniu opublikowanym w serwisie YouTube. – Poproszono mnie o milczenie w tej sprawie, czemu trudno się dziwić, rodzina ma do tego prawo. Dzisiaj (czwartek, 22 sierpnia), po godzinie 17:00, zostałem zwolniony z tego słowa.

– Mi się w wizji skojarzyło w sposób następujący: ten człowiek zrobił jakby bardzo ostry łuk motorówką, wypadł on i wypadła ta pani, ale miała ona dużo szczęścia, ponieważ – według mojego poczucia – ta motorówka zaczęła wirować. Stało się coś ze sterem albo ten ster został tak pchnięty, że ona zaczęła wirować wokół siebie. I ten pan wpadając do wody został uderzony czymś od motorówki. On się nie ratował – z powodu uderzenia prawdopodobnie gdyby nie to, że coś go uderzyło, może dopłynąłby do brzegu, ale niestety nie miał szczęścia. Uważam, że uderzenie było finalnym elementem dlaczego stracił on tam życie – powiedział w rozmowie z SE.pl Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz.
Źródło: https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/jasnowidz-twierdzi-ze-znalazl-cialo-staraka-jest-nagranie-aa-5vxg-ynUD-H6UD.html

1
Jackowski: „Wskazałem trafnie miejsce, gdzie znaleziono dzisiaj zwłoki Piotra Staraka” (WarszawaWPigulce.pl) To ja wskazałem miejsce, gdzie znaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka (DziennikBaltycki.pl)
Krzysztof Jackowski
Call Now Button