Koniec poszukiwań Dawida Żukowskiego. Policji pomógł Krzysztof Jackowski? [Onet.pl]

Policja stołeczna i komenda główna powołały do sprawy jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, który w Człuchowie przekazał wczoraj informacje, iż według jego wizji chłopiec nie żyje i znajduje się w jednym z dwóch zbiorników wodnych w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Jasnowidza wezwano dziś do Warszawy, ale nie przeprowadzał wizji na miejscu, gdyż do czasu jego przyjazdu zwłoki dziecka zostały znalezione. Policja poinformowała oficjalnie, że z bardzo dużym prawdopodobieństwem są to zwłoki poszukiwanego Dawida.
Źródło: https://warszawa.onet.pl/nieoficjalnie-poszukiwania-dawida-zukowskiego-zakonczone/ykckcsm

Zaginiony chłopiec był poszukiwany przez policję w całym kraju, bo pojawiły się informacje, jakoby mógł być wywieziony poza Grodzisk Mazowiecki, w którym widziany był ostatni raz. W sobotę policja przeszukiwała zbiornik wodny pod wiaduktem przy węźle Pruszków na autostradzie A2, pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Warszawą. Tam został znaleziony.
Źródło: https://dziennikzachodni.pl/dawid-zukowski-nie-zyje-policjanci-znalezli-cialo-dziecka-10-dzien-poszukiwan-20072019/ar/c1-14270355

Zdj. Fakt.pl

Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/dawid-zukowski-nie-zyje-tu-znaleziono-cialo-chlopca/2qg4f0s
Warto tu podkreślić, że po drugiej stronie autostrady A2 znajduje się cmentarz żbikowski.

Przypomnijmy wizje Krzysztofa Jackowskiego:
„(…)Cmentarz
– W moim odczuciu ten mężczyzna musiał w pewnym momencie zjechać z autostrady i dojechał do cmentarza. Gdzieś po drodze musi być taki cmentarz. Stał samochodem w okolicy tego cmentarza. I jeżeli temu dziecku coś się stało – a w moim odczuciu stało się – to stało się w samochodzie przy cmentarzu – mówi w nagraniu. (…)”

„(…)Klapa
– Miałem przeczucie, że mężczyzna trzyma bezwładne dziecko na rękach, jego rączki zwisają. Ten mężczyzna płacze. W pewnym momencie kojarzy mi się klapa. Jakby pojemnik, który należy podnieść, aby coś włożyć. On płacząc, wkłada do tego pojemnika dziecko. Ciężko mi powiedzieć co to za klapa, do czego to służy. (…)”

„(…)Woda
– Nie wiem czy klapą nie będzie klapa bagażnika. Położył to dziecko do bagażnika i odjechał spod tego cmentarza. Wtedy dojechałby z nim prawie pod swoją miejscowość, pod Grodzisk Mazowiecki. Tam są stawy: do jednego z nich wrzucił ciało dziecka – tak brzmi trzecia wizja Jackowskiego.(…)”
Źródło: https://www.se.pl/warszawa/gdzie-jest-cialo-dawidka-trzy-wstrzasajace-wizje-jackowskiego-kontener-grob-lub-woda-aa-wWzc-p4hK-KuFV.html

W trakcie transmisji na żywo w serwisie YouTube (18/07/2019), Krzysztof Jackowski także wskazał zbiornik wodny w okolicach Grodziska Mazowieckiego jako jedno z miejsc, w których należy szukać ciała zaginionego chłopca (fragment wizji od 9:50 i 12:40).

„(…) Jeszcze nie dojechał do Grodziska Mazowieckiego, tam są stawy. Albo tam, do jednego z tych stawów wrzucił ciało dziecka, albo zostawił je w kontenerze, gdzieś w rejonie tego cmentarza, lub schował pod płytą cmentarną (…)”

„(…) Zrobił to w rejonie, gdzie jest cmentarz. Jest wielkie prawdopodobieństwo, że ciało mógł przewieść dalej i mógł je zjeżdzając z autostrady wrzucić do wody, do jednego ze stawów (…)”

„(…) To jest obraz, tego co mi się kojarzy. Czuję mocno z tej wizji, że jeżeli dziecku stała się krzywda, to stała się ta krzywda przy cmentarzu i on celowo zjechał z autostrady, żeby tam dojechać i to zrobić (…)”

Rodzinie Dawida składamy szczere, przepełnione bólem wyrazy współczucia.

4
Krzysztof Jackowski w programie Skandaliści (PolsatNews.pl)(Video) Jackowski przewidział śmierć Dawida? Mężczyzna płacze, łzy mu lecą (RadioZet.pl)
Krzysztof Jackowski
Call Now Button