Sprawa Piotra Woźniaka-Staraka. Przedstawiciel rodziny potwierdza zasługi jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego (WP.pl)

– Nie wolno odbierać zasług panu Krzysztofowi Jackowskiemu. Jego pomoc w sprawie była bardzo ważna – oświadczył rozmowie z WP przyjaciel rodziny Piotra Woźniaka-Staraka, który pracował przy poszukiwaniach. Potwierdza, że na prośbę rodziny jasnowidz zaangażował się w poszukiwania, przygotowując dwie mapy. Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję o wydarzeniach najeziorze Kisajno, po tym, jak dostarczono mu osobiste rzeczy Piotra Woźniaka- Staraka. Była to bluza zaginionego, jego spodnie, dwie pary butów i trzy zdjęcia. (…) Trudno rozstrzygnąć, na ile mapa sporządzana przez jasnowidza przydała się ta nurkom. – Miejsce podane przez Jackowskiego jako „dwójka” z grubsza mieści się w kwadracie poszukiwań zakończonych sukcesem – mówi WP uczestnik akcji poszukiwawczej.

– Jednak kiedy jasnowidz sporządził tę mapę, my pracowaliśmy już ze świadkami wydarzeń na jeziorze. Polegaliśmy na konkretnych danych, czyli prawdopodobnym miejscu wydarzeń, kierunku wiatru i dryfie motorówki – dodaje.

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa upomniał się o należne mu uznanie po zakończonych poszukiwaniach Piotra Woźniaka-Staraka. Na YouTube zamieścił film pt. „To ja wskazałem, gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka”.

– Oczywiście fizycznie ciało znaleźli nurkowie, ja na miejscu nie byłem, ale ja wskazałem to miejsce. Pracuję przy poszukiwaniach 30 lat. Też muszę dbać o swoją renomę. Mam wyniki, odnajduję ofiary, no jednak trochę grobów w tym kraju, to moja zasługa – mówi WP Krzysztof Jackowski. – Dobrze, że przedstawiciel rodziny zwolnił mnie z tajemnicy. Mogłem więcej opowiedzieć o sprawie – dodaje.

Ekipa Macieja Rokusa podejmuje się najtrudniejszych zadań jak odnajdywanie po latach osób, które zaginęły na jeziorach i w rzekach. Szef płetwonurków przysięga, że Jackowski ma zaskakujący i niewytłumaczalny dar, który nie raz naprowadził ich na ciała.
Źródło: https://wiadomosci.wp.pl/sprawa-piotra-wozniaka-staraka-przedstawiciel-rodziny-potwierdza-zaslugi-jasnowidza-krzysztofa-jackowskiego-6418401262958721a

2
Wskazałem miejsce, w którym odnalezione zostały zwłoki Piotra Woźniaka-Staraka (Weekend FM) Krzysztof Jackowski: Jasnowidz, który pomaga policji (EnigmaPlus.cz)
Krzysztof Jackowski
Call Now Button